Informujte sa o ubytovaní na Liptove:
 
044/290 16 93
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Liptovská izba

 
Ubytovacie zariadenie Liptovská izba sa nachádza v obci Liptovská Kokava
v horskej oblasti Liptova na úpätí Vysokých Tatier.
 
 
 
Liptovská Izba sa nachádza v tichej časti obce a je vhodná pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj. Kapacita ubytovania je 7 lôžok. Ubytovanie je rozdelené na dve samostatné dvojposteľové izby s TV-SAT a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) , jednu samostatnú trojposteľovú izbu s prísteľkou, TV-SAT a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, vaňa so sprchou, WC) a plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom.
Ubytovaným hosťom vieme zabezpečiť jazdu na koni, rafting a štvorkolky, miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží a bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia. Parkovanie áut je bezplatné na parkovisku pri objekte. Súčasťou objektu je ohnisko s dreveným prístreškom pre spoločné posedenie a grilovanie
 
 
 

Liptovská izba - Liptovská Kokava 113

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kapacita: 7 osôb
Izby: 2 dvojposteľové, 1 trojposteľová

Ceny:
12,50 € noc / lôžko
Rekreačný poplatok: 0,50 € / deň

Zľavy pri dlhšom pobyte, viac na čísle 0905 622 155.
 
 
 
 
 
 
V reštauračnej časti zariadenia Liptovská izba ponúkame možnosť stravovania formou raňajok, polpenzie a plnej penzie. Zariadenie Liptovská izba organizuje a ponúka usporiadanie rôznych rodinných osláv, pracovných porád, školení a firemných prezentácií s kapacitou do 50 osôb.

V lete je možnosť peších túr do Vysokých a Západných Tatier, cykloturistiky, splavovania rieky Belá a návštevy blízkeho skanzenu Múzeum liptovskej dediny. Z ubytovania sú ľahko dostupné termálne kúpaliská Liptovský Ján, Tatralandia, Bešeňová, priehrada Liptovská Mara a turistické stredisko Demänovská dolina (Demänovská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa slobody).
V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskych strediskách Liptovská Kokava, Podbanské, Liptovský Ján a Jasná.