Vaša vysnená dovolenka je tu

Užite si čas

V „Priváte u Staroňa“, ktorý sa nachádza v obci Liptovský Ján Vás uvítajú a ubytujú moji rodičia Staroňovci a brat Majko, ktorí Vám veľmi radi pomôžu s čímkoľvek, čo budete pri pobyte u nás potrebovať. Stravovanie tu nie je možné, ale v blízkosti sú hneď 4 reštauračné zariadenia v príjemnom prostredí.

Prajeme Vám krásny a ničím nerušený pobyt.

Tipy na výlety v Liptovskom Jáne

Turistická rozhľadňa nad obcou Liptovský Ján bola dokončená a sprístupnená verejnosti v roku 2013. Ponúka výhľad na celú obec a široké okolie. Nachádza sa v lokalite Stráne nad cintorínom pod vrchom Kameničná  (829 m.n.m.).  Dostanete sa k nej priamo z obce z Ulice  pod  Stráňou alebo  z areálu  termálneho prameňa Teplica (mostíkom cez potok Štiavnica). K rozhľadni vedie  upravený chodník, ktorý začína z cesty v blízkosti cintorína.

Stanišovská jaskyňa

Jediná celoročne prístupná jaskyňa na Liptove otvorená každý deň. Dokonalý zážitok zažijete pri objavovaní čarovného podzemia so sprievodcami – jaskyniarmi. Budete kráčať popri stenách, ktoré voda a matka príroda vymodelovala do neopísateľných tvarov. Čelovú lampu dostane každý návštevník pred vstupom, špeciálny odev ani obuv do nepotrebujete. Ideálny cieľ pre celú rodinu.

Teplica-Kaďa.

Najznámejší obecný prameň

Galeria

Ubytovacie zariadenie má samostatný vchod a svojim návštevníkom ponúka celoročné ubytovanie v dvoch kompletne zariadených izbách s TV. Izby sú 2-posteľové s možnosťou prístelky. Kúpelňa s vaňou, sprchovým kútom a WC je spoločná. K dispozícii je kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom.
V blízkosti sa nachádza reštauračné zariadenie, v ktorom je taktiež možné zabezpečiť stravovanie. Celý objekt je uzavretý s vlastným parkoviskom. Súčasťou záhrady je ohnisko s dreveným prístreškom pre spoločné posedenie a grilovanie. Ubytovanie je navrhované a riešené tak, aby vytvorilo príjemné prostredie pre rodinnú rekreáciu

Ceny

Zľavy pri dlhšom pobyte, viac na čísle 0905 622 155.

Doprajte si ďalšiu dovolenku