Informujte sa o ubytovaní na Liptove:
 
044/290 16 93
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drevenica u Staroňa

 
Štýlové ubytovacie zariadenie – Drevenica u Staroňa sa nachádza v obci Liptovská Kokava v srdci Liptova pod majestátnou panorámou hrebeňa Západných Tatier.
 
 
Ubytovanie je rozčlenené na 2 samostatné ubytovacie jednotky s osobitným vchodom. Prvá je na prízemí objektu a pozostáva z 2 samostatných dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky, pričom každá izba má vlastnú kúpeľňu, predsieň so šatníkom a posedenie s TV-SAT. Obe izby ústia do kuchyne s posedením, krbom a komorou. Druhá ubytovacia jednotka je situovaná v podkroví a má rovnaké zloženie ako jednotka na prízemí. Podkrovná kuchyňa je však rozmerovo menšia a nemá z funkčných dôvodov, ( výška komína ), vlastný krb. Dvor je vydláždený a poskytuje priestor na parkovanie, vonkajšie posedenie pri krbe a priestor na detský bazén.
 
 
 

Drevenica u Staroňa, v srdci Liptova - Liptovská Kokava 398

 
 
 
 
 
 
 
Kapacita: 12 osôb
Izby: 4 dvojposteľové + možnosť prístelky

Ceny:
100 € noc / objekt
Rekreačný poplatok 0,50 € / deň

Zľavy pri dlhšom pobyte, viac na čísle 0905 622 155.
 
 
 
 
 
 
Zariadene vzniklo po kompletnej rekonštrukcii pôvodnej gazdovskej chalupy s dobudovaním podkrovných priestorov, vrátane výmeny strechy a strešnej krytiny. Pri rekonštrukcii bolo kladený dôraz na zachovanie pôvodných ľudových architektonických prvkov a použite pôvodných stavebných materiálov (drevo, kameň a kované železo.) Aj napriek tomu však drevenica poskytuje maximálny komfort ubytovania, vrátane kompletného sociálneho vybavenia (WC, sprcha), satelitný príjem televízie, kompletne vybavené kuchyne, spoločenská miestnosť, krb a chránené parkovisko vo dvore.