Informujte sa o ubytovaní na Liptove:
 
044/290 16 93
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Privát u Staroňa

 
Privát u Staroňa sa nachádza v Nízkych Tatrách v srdci Liptova v obci Liptovský Ján, ktorá je vzdialená od Liptovského Mikuláša 7 km.
 
 
V „Priváte u Staroňa“, ktorý sa nachádza v obci Liptovský Ján Vás uvítajú a ubytujú moji rodičia Staroňovci a brat Majko, ktorí Vám veľmi radi pomôžu s čímkoľvek, čo budete pri pobyte u nás potrebovať. Stravovanie tu nie je možné, ale v blízkosti sú hneď 4 reštauračné zariadenia v príjemnom prostredí.

Prajeme Vám krásny a ničím nerušený pobyt.
 
 

Privát u Staroňa - v Liptovskom Jáne, Nová 270

 
 
 
 
 
 
 
 
Kapacita: 6 osôb
Izby: 1 dvojposteľová izba; 1 trojposteľová izba


Ceny:
60 € noc / objekt
Rekreačný poplatok: 1 € / deň

Zľavy pri dlhšom pobyte, viac na čísle 0905 622 155.
 
 
 
 
 
 
Ubytovacie zariadenie má samostatný vchod a svojim návštevníkom ponúka celoročné ubytovanie v dvoch kompletne zariadených izbách s TV. Izby sú 2-posteľové s možnosťou prístelky. Kúpelňa s vaňou, sprchovým kútom a WC je spoločná. K dispozícii je kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom.
V blízkosti sa nachádza reštauračné zariadenie, v ktorom je taktiež možné zabezpečiť stravovanie. Celý objekt je uzavretý s vlastným parkoviskom. Súčasťou záhrady je ohnisko s dreveným prístreškom pre spoločné posedenie a grilovanie. Ubytovanie je navrhované a riešené tak, aby vytvorilo príjemné prostredie pre rodinnú rekreáciu